Håbo kommun logo
Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo

Här lever och arbetar vi i en attraktiv miljö med Mälarens vatten och naturen nära inpå oss.

2015-12-17
Rubrik
Ingress
Läs mer här
phone
Information
0171-525 00
Pil ner

Kontakta Håbo

Kontakta Håbo kommun

Kontaktuppgifter

Telefon: 0171-525 00

E-postadress: kommun@habo.se

Håbo kommunhus
Centrumleden 1
746 80 Bålsta

Kontaktpersoner

Avsnitt i Teknisk Handbok

Ansvariga tjänstemän

Kontaktuppgifter

Allmän del

Nihad Hodzic

nihad.hodzic@habo.se

Gata

Jan Lundberg

jan.lundberg@habo.se

 

Lars Åhlander

lars.ahlander@habo.se

Park

Ingela Boman

ingela.boman@habo.se

 

Jan Lundberg

jan.lundberg@habo.se

VA

Thomas Högberg

thomas.hogberg@habo.se

 

Jimmie Steibert

jimmie.steibert@habo.se

Avfall

Maria Åhrström

maria.ahrstrom@habo.se

 

Annica Noberg

annica.noberg@habo.se

Belysning

Jan Lundberg

jan.lundberg@habo.se

Ritningsstandard

Lars Svensson

lars.svensson@habo.se

 

Nihad Hodzic

nihad.hodzic@habo.se

Sidansvarig:

2017-05-23

Näringsliv och arbete

Klicka för support
Stäng supportfönster