Håbo kommun logo
Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo

Här lever och arbetar vi i en attraktiv miljö med Mälarens vatten och naturen nära inpå oss.

2015-12-17
Rubrik
Ingress
Läs mer här
phone
Information
0171-525 00
Pil ner

Kontakta Håbo

Kontakta Håbo kommun

Kontaktuppgifter

Telefon: 0171-525 00

E-postadress: kommun@habo.se

Håbo kommunhus
Centrumleden 1
746 80 Bålsta

Personal enhet 4-6

Biträdande rektor
Mikael Lindström - mikael.lindstrom@.habo.se
Telefon: 0171-46 84 89

Klass 4A

Signe Ritenius Mattsson- signe.riteniusmattsson@edu.habo.se
Arbetslagledare

Klass 4B

Caroline Berg - caroline.bergjimenezvallarino@edu.habo.se

Klass 4C

Robert Saarnak - robert.saarnak@edu.habo.se

Sanja Obradovic - sanja.obradovic@edu.habo.se

Klass 5A

Ronja Generoso Borglund - ronja.generoso-borglund@edu.habo.se

Klass 5B

Petra Nilsson - petra.nilsson@edu.habo.se

Lara Al-Khitan Jarrah - lara.al-khitan-jarrah@edu.habo.se

Klass 5C

Claes Stefansson - claes.stefansson@edu.habo.se

Klass 6A

Jensine Granholm - jensine.granholm@edu.habo.se

Klass 6B

Svetlana Kuznetsova - svetlana.kuznetsova@edu.habo.se

Klass 6C

Charlotte von Essen - charlotte.vonessen@edu.habo.se
Arbetslagledare


Resurs

Jensine Granholm - jensine.granholm@edu.habo.se

Mikael Maripuu - mikael.maripuu@edu.habo.se
Lärare och resurs årskurs 5

Johanna Swartz - johanna.swartz@edu.habo.se

Egil Pettersson - egil.pettersson@edu.habo.se

Robin Lagerblad - robin.lagerblad@edu.habo.se

Lars-Erik Strömberg - lars-erik.stromberg@edu.habo.se

 

Fritids

Alexander Ellhar - alexander.ellhar@edu.habo.se

Egil Pettersson - egil.pettersson@edu.habo.se

Niklas Bruun - niklas.bruun@edu.habo.se

Yerma Perdigon - yerma.perdigon@edu.habo.se

 

Socialpedagog

Linda Hoffman, resurs - linda.hoffman@edu.habo.se

 

Speciallärare/Specialpedagoger

Kristina Bankestad - kristina.bankestad@edu.habo.se

Ylva Bentgsson - ylva.bentgsson@edu.habo.se

 

Idrott

Johan Henriks - johan.henriks@edu.habo.se

Ann-Sofie Brittmark - ann-sofie.brittmark@edu.habo.se


Träslöjd

Anders Elberg - anders.elberg@edu.habo.se

 

Ateljé

Hanna Laine - hanna.laine@edu.habo.se

 

Klicka för support
Stäng supportfönster