Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo
2015-12-17
Rubrik
Ingress
Läs mer här
phone
Information
0171-525 00
Pil ner

Kontakta oss

Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Telefon:

0171-526 71

Futurum Kalmarleden 12 746 37 Bålsta

Personal

Biträdande Rektor
Anna-Karin Frisk, anna-karin.frisk@habo.se
Tel.nr: 0171-528 61

Arbetslag 7-9 AB

Mattias Söderlund 7A, matematik/NO
mattias.soderlund@edu.habo.se

Lars-Göran Svärdström 7A, matematik/NO
lars-goran.svardstrom@edu.habo.se 

Klara Major 8B, franska/engelska
klara.major@edu.habo.se

Ivan Hernandez 8B, spanska/matematik
ivan.hernandez@edu.habo.se

Henrik Åkerfeldt 9A, SO
henrik.akerfeldt@edu.habo.se

Fannika Strok 9A, textilslöjd
fannika.strok@edu.habo.se

Anita Peist Sawahri 9B, musik
anita.peistsawahri@edu.habo.se

Åsa Gustavsson 9B, svenska
åsa.gustavsson@edu.habo.se

Rinda Bodag Textilslöjd
rinda.bodag@edu.habo.se

Mia Lindqvist Träslöjd
maria.lindqvist@edu.habo.se

Joel Sohlberg, matematik/NO
joel.sohlberg@edu.habo.se

Elisabeth Martinsson, hem- och konsumentkunskap
elisabeth.martinsson@edu.habo.se

Nina Lagerstrand Speciallärare, arbetslagledare
nina.lagerstrand@edu.habo.se

Lali Panabokke, resurs
lalanika.panabokke@edu.habo.se

Robin Lagerblad, resurs
robin.lagerblad@edu.habo.se

 


Arbetslag 7-9 CD 

Annah Kwamboka Okoth 7C, engelska
annah.kwamboka-okoth@edu.habo.se

Mårten Lönnberg 7C, SO/svenska
marten.lonnberg@edu.habo.se

Johan Kottorp 7D, Arbetslagledare, matematik/NO
johan.kottorp@edu.habo.se

Caroline Knuuttila 8C, tyska/engelska
caroline.knuuttila@edu.habo.se

Maria Kolak Lundeqvist 8C, matematik/NO
maria.kolak-lundeqvist@edu.habo.se

Theresa Kivisalu, 8D, bild
theresa.kivisalu@edu.habo.se

Jonathan Holmberg 8D, idrott
jonathan.holmberg@edu.habo.se

Joakim Läbom 9C, SO
joakim.labom@edu.habo.se

Malin Hörmanseder 9C, svenska/svenska som andraspråk
malin.hormanseder@edu.habo.se

Lise-Lott Lundberg, svenska/hem- och konsumentkunskap
lise-lott.lundberg@edu.habo.se

Oscar Vargas Nuñes, spanska
oscar.nunes@edu.habo.se

 

Ove Eriksson speciallärare
ove.eriksson@edu.habo.se

Alexander Ahlström, resurs
alexander.ahlstrom@edu.habo.se

Andreas Ahlström, resurs
andreas.ahlstrom@edu.habo.se

Simon Gustavsson, resurs
simon.gustavsson@edu.habo.se                                 

Sidansvarig: Utbildning och barnomsorg

2017-08-18

Klicka för support
Stäng supportfönster