Håbo kommun logo
Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo

Här lever och arbetar vi i en attraktiv miljö med Mälarens vatten och naturen nära inpå oss.

2015-12-17
Rubrik
Ingress
Läs mer här
phone
Information
0171-525 00
Pil ner

Kontakta Håbo

Kontakta Håbo kommun

Kontaktuppgifter

Telefon: 0171-525 00

E-postadress: kommun@habo.se

Håbo kommunhus
Centrumleden 1
746 80 Bålsta

Personal F-3 AB

Arbetslag F-3 AB
  

Biträdande rektor Ingela Lindh Åström - ingela.lindh-astrom@habo.se
Telefon: 0171-528 30

Personal Almen
0171-529 43

F-klass AB

Minna Widberg - minna.widberg@edu.habo.se

Klass 1A

Susanne Hilding - susanne.hilding@edu.habo.se

Klass 2A

Maria Kirudd - maria.kirudd@edu.habo.se
Arbetslagledare

Klass 3A

Liza Eriksson - liza.eriksson@edu.habo.se

 

Fritids

Jan Isberg - jan.isberg@edu.habo.se

Ewa Algesson - ewa.algesson@edu.habo.se

Jesper Nordqvist - jesper.nordqvist@edu.habo.se

 

Personal Boken
0171-529 53

 

Klass 1B

Sara Karlsson - sara.karlsson@edu.habo.se

Klass 2B

Åsa Löfberg - asa.lofberg@edu.habo.se

Klass 3B

Caroline Hessel - caroline.hessel@edu.habo.se

 

Fritids

Thomas Wejdsten - tomas.wejdsten@edu.habo.se

Christina Gustafsson - christina.gustafsson@edu.habo.se

Adam Paulsson - adam.paulsson@edu.habo.se


Personal Almen och Boken

Specialpedagog

Michael Öberg - michael.oberg@edu.habo.se


Resurs

Jesper Nordqvist - jesper.nordqvist@edu.habo.se

Adam Paulsson - adam.paulsson@edu.habo.se


Idrott

Lars-Göran Vallgren - lars-goran.vallgren@edu.habo.se


Språkoteket



Sidansvarig: Utbildning och barnomsorg

2017-08-18

Klicka för support
Stäng supportfönster