Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo
2015-12-17
Rubrik
Ingress
Läs mer här
phone
Information
0171-525 00
Pil ner

Kontakta oss

Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Telefon:

0171-526 71

Futurum Kalmarleden 12 746 37 Bålsta

Personal F-3 CD

Biträdande rektor
Ingela Lindh Åström - ingela.lindh-astrom@habo.se
Telefon:0171-528 30

Personal Cypressen

Förskoleklass C

Maggie Andersson - margalit.andersson@edu.habo.se

Klass 1C

Camilla Okcu - camilla.okcu@edu.habo.se

Klass 2CD

Catharina Hansson-Werna - catharina.hanssonwerna@edu.habo.se

Klass 3C

Annika Engelcrona - annika.engelcrona@edu.habo

 

Fritids Cypressen

Ewa Wiklund-Andersson - ewa.wiklundandersson@edu.habo.se

Göran Olsson - goran.olsson@edu.habo.se

Camilla von Wallden - camillavonwallden@edu.habo.se


Personal Dungen

Förskoleklass D

Nahat Ismaeil - nahat.ismaeil@edu.habo.se

Klass 1D

Merja Utrianen - merja.utrianen@edu.habo.se

 

Klass 3D

Maria Eklund - evatovemaria.eklund@edu.habo.se

 

Fritids Dungen

Stefan Gustavsson - stefan.gustavsson@edu.habo.se

Deborah Walker - deborah.walker@edu.habo.se

Veronika Ländström - veronika.landstrom@edu.habo.se

 


Personal Cypressen och Dungen

Specialpedagog

Ann Carnmark - ann.carnmark@edu.habo.se


Resurs

Camilla von Walden - camilla.vonwalden@edu.habo.se

Veronika Ländström - veronika.landstrom@edu.habo.se

 

Lärare enhet F-3

Monika Södergren - monika.sodergren@edu.habo.se

 

Specialpedagog

Ann Carnmark - ann.carnmark@edu.habo.se

 

Musik

Maria Berggren - maria.berggren@edu.habo.se


Idrott

Lars-Göran Vallgren - lars-goran.Vallgren@edu.habo.se


Sidansvarig: Utbildning och barnomsorg

2017-08-18

Klicka för support
Stäng supportfönster