Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo
2015-12-17
Rubrik
Ingress
Läs mer här
phone
Information
0171-525 00
Pil ner

Kontakta oss

Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Telefon:

0171-529 02

Gransäterskolan Gransätervägen1 746 52 Bålsta

Personal

Pedagogisk personal: Se "Klasser och fritidshem"

Skolledning: Se "Rektor och skolledning".

Skoladministration:
Elwira Zarebska
Telefon: 0171-529 02
E-post: elwira.zarebska@edu.habo.se

Catrin Pettersson
Telefon: 0171-529 03 (0171-529 02)
E-post: catrin.pettersson@edu.habo.se

Marie-Louise Lavén
Telefon:0171-529 19 (0171-529 02)
E-post: marie-louise.laven@edu.habo.se

Skolsköterska:
Johanna Ardanius
Telefon: 0171-529 05
E-post: johanna.ardanius@edu.habo.se

Skolkurator
Anna-Sara Eriksson
Telefon: 0171-529 08
E-post: anna-sara.eriksson@edu.habo.se

Studie- och yrkesvägledare
Katarina Kjellgren
Telefon: 0171-527 59
E-post: katarina.kjellgren@edu.habo.se

Elevcoach åk 6-9
Karin Östling
Telefon: o171- 46 84 03
Sms: 072-520 52 28 
E-post: karin.ostling@edu.habo.se

Café
Brenda Berglund
Telefon: 0171-529 04
E-post: brenda.berglund@edu.habo.se

Skolbibliotekarie
Sara Larsson
Telefon: 0171-529 06
E-post: sara.larsson@edu.habo.se

Vaktmästare
Ove Söderberg
Telefon: 0171-46 84 22
E-post: ove.soderberg@edu.habo.se

Skolkök
Telefon: 0171-529 20

Kontaktcenter Håbo kommun
Telefon: 0171-525 00
Kontaktcenter hjälper bland annat till med inflyttningsanmälningar, ansökan om fritidshemsplats och frågor om skolskjuts.

Skolans e-postadress
gransaterskolan@edu.habo.se  

Sidansvarig: Utbildning och barnomsorg

2017-10-03

Klicka för support
Stäng supportfönster