Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo
2015-12-17
Rubrik
Ingress
Läs mer här
phone
Information
0171-525 00
Pil ner

Kontakta oss

Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Telefon:

0171-529 72

Vibyskolan Skolhyddan, Kalmarleden Bålsta

Personal

Arbetsrum personal 0171-529 72

 

Vi som arbetar på Vibyskolan är:

Lena Norrman, Rektor Tel: 0171-527 45 E-post: lena.norrman@habo.se 


F-klass

Annmari Lott, lärare, lagledare E-post: annmari.lott@edu.habo.se

Årskurs 1-3

Susanne Robén, lärare årskurs 1 E-post: susanne.roben@edu.habo.se

Marita Hammer, lärare årskurs 2 E-post: marita.hammer@edu.habo.se

Anna Lundqvist, lärare årskurs 3 E-post: anna-karin.lundqvist@edu.habo.se

Matilda Lejonryde, lärare årskurs 1-3 Epost: matilda.lejonryde@edu.habo.se

Marianne Holm, lärare årskurs 1 E-post: marianne.holm@edu.habo.se


 

Årskurs 4-6

Kajsa-Lena Sallfeldt, lärare årskurs 3 E-post: kajsa-lena.sallfeldt@edu.habo.se

Susanne Björklund, lärare årskurs 5 Epost: susanne.bjorklund@edu.habo.se

Susanne Robertsson, lärare årskurs 6, lagledare E-post: susanne.robertsson@edu.habo.se


 

Fritids

Annika Norman, Epost: annika.norman@edu.habo.se

Marja Nordström, Epost: marja.nordstrom@edu.habo.se

Marie Rees, Epost: marie.rees@edu.habo.se

Therese Lovén, Epost: therese.loven@edu.habo.se

David Haugkrantz, Epost: david.haugkrantz@edu.habo.se

Hannelore Bryttmar, E-post: hannelore.bryttmar@edu.habo.se

 

Resurs

Adam Haugkrantz, Epost: adam.haugkrantz@edu.habo.se

Eva Gustavsson, Epost: eva.gustavsson@edu.habo.se

 

Specialundervisning 

Mari Björinder E-post: mari.bjorinder@edu.habo.se

Monica Happe Linde E-post: monica.happelinde@edu.habo.se


Sidansvarig: Utbildning och barnomsorg

2017-09-20

Klicka för support
Stäng supportfönster