Håbo kommun logo
Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo

Här lever och arbetar vi i en attraktiv miljö med Mälarens vatten och naturen nära inpå oss.

2015-12-17
Rubrik
Ingress
Läs mer här
phone
Information
0171-525 00
Pil ner

Kontakta Håbo

Kontakta Håbo kommun

Kontaktuppgifter

Telefon: 0171-525 00

E-postadress: kommun@habo.se

Håbo kommunhus
Centrumleden 1
746 80 Bålsta

Personal

Musikskolans expedition
Fridegårdsgymnasiet
746 32 Bålsta
musikskolan@edu.habo.se

Susanne Karén
Administratör
0171-538 80
susanne.karen@edu.habo.se

Lars Bäcklund
Rektor
0171-538 79
lars.backlund@edu.habo.se

Lärarrum
0171-538 81

Lärare:

Stina Möller Violin och musiklek
stina.moller@edu.habo.se

Fredrik Dermer Slagverk
fredrik.dermer@edu.habo.se

Klas Eriksson Trumbon och elbas
klas.eriksson@edu.habo.se

Robin Englund Gitarr
robin.englund@edu.habo.se

Helena Jacobsén Musiklek
helena.jacobsen@edu.habo.se

Linda Karlberg Cello, sång och musiklek
linda.karlberg@edu.habo.se

Anders Nilsson Saxofon, klarinett och musiklek
anders.nilsson@edu.habo.se

Christian Rask Trumpet, trombon och musiklek
christian.rask@edu.habo.se

Anna-Karin Sjöqvist Norrby Flöjt och musiklek anna-karin.norrby@edu.habo.se

Mats Sjöqvist Piano och keyboard
mats.sjoqvist@edu.habo.se

Per-Erik Wallberg Gitarr
per-erik.wallberg@edu.habo.se

Magnus Werner Trumpet, piano
magnus.werner@edu.habo.se

Jessica Mölsä Teaterlek, Musikal, Musiklek
Jessica.molsa@edu.habo.se

Sidansvarig: Utbildning och barnomsorg

2017-07-12

Utbildning och barnomsorg

Klicka för support
Stäng supportfönster