Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo
org.mozilla.javascript.Undefined@62457830
org.mozilla.javascript.Undefined@62457830
org.mozilla.javascript.Undefined@62457830
Läs mer här
phone
Information
org.mozilla.javascript.Undefined@62457830
Pil ner

Kontakta oss

Lyssna på sidan Lyssna

Kontakta oss

Kontaktuppgifter

Telefon:

0171-526 00

E-post:

biblioteket@habo.se

Box 94 Centrumgränd 5 746 22 Bålsta

maplink

Personal

Marie Holmqvist
Titel: Enhetschef Kultur & Bibliotek
Telefon: 0171-526 05, 070-566 33 92
E-post: marie.holmqvist@habo.se

Christina Norén
Titel: Barnbibliotekarie
Telefon: 0171-526 02
E-post: christina.noren@habo.se

Hanna Kronström
Titel: Verksamhetsutvecklare
Telefon: 0171-468 458
E-post: hanna.kronstrom@habo.se

Jennifer Martins
Titel: Verksamhetsutvecklare barn och unga
Telefon: 0171-526 06
E-post: jennifer.martins@habo.se

Kathy Wiberg
Titel: Bibliotekarie
Telefon: 0171-526 03
E-post: kathy.wiberg@habo.se

Lars Malmsten
Titel: Biblioteksadministratör
Telefon: 0171-526 08
E-post: lars.malmsten@habo.se

Nilay Yelkenci
Titel: Verksamhetsutvecklare & bibliotekarie
Telefon: 0171-529 26
E-post: nilay.yelkenci@habo.se

Roland Ngwée Ngijol
Titel: Gymnasiebibliotekarie
Telefon: 0171-526 01
E-post: roland.ngwee-ngijol@habo.se

Siv Thams Andersson
Titel: Biblioteksadministratör
Telefon: 0171-526 07
E-post: siv.andersson@habo.se

Sofia Wirström
Titel: Bibliotekarie
Telefon: 0171-526 04
E-post: sofia.wirstrom@habo.se

Sidansvarig: André Karlsson

2018-09-11