Håbo kommun logo
Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommun logo

Här lever och arbetar vi i en attraktiv miljö med Mälarens vatten och naturen nära inpå oss.

org.mozilla.javascript.Undefined@c1f4bd2
org.mozilla.javascript.Undefined@c1f4bd2
org.mozilla.javascript.Undefined@c1f4bd2
Läs mer här
phone
Information
org.mozilla.javascript.Undefined@c1f4bd2
Pil ner

Kontakta Håbo

Lyssna på sidan Lyssna

Kontakta Håbo kommun

Kontaktuppgifter

Telefon: 0171-525 00

E-postadress: kommun@habo.se

Håbo kommunhus
Centrumleden 1
746 80 Bålsta

Kontakta oss

Fastighetschef

Karin Gustafsson
Tel: 0171-538 88
E-post: karin.gustafsson@habo.se

Fastighetsförvaltare

Veronica Niia
Tel: 0171-46 84 31
E-post: veronica.niia@habo.se

Fastighetsförvaltare

Thorbjörn Kvernplassen
Tel: 0171-525 57
E-post: thorbjorn.kvernplassen@habo.se

Fastighetsförvaltare

Margareta Olsson
Tel: 0171-537 01
E-post: margareta.olsson@habo.se

Fastighetsförvaltare

Arne Dahlström
Tel: 0171-46 84 20
E-post: arne.dahlstrom@habo.se

Byggprojektledare/ Förvaltare

Hannu Gybo
Tel: 0171-529 68
E-post: hannu.gybo@habo.se

Byggprojektledare

Alexander Hellberg
Tel: 0171-46 43 70
E-post: alexander.hellberg@habo.se

Fastighetsadministratör

Marie Quick
Tel: 0171-528 40
E-post: marie.quick@habo.se

Fastighetsadministratör

Elin Corell Andersson
Tel: 0171-528 59
E-post: elin.corell-andersson@habo.se

Sidansvarig:

2018-07-04

Kommun och politk

Klicka för support
Stäng supportfönster