Håbo kommuns logotyp. Länk till startsidan.
Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommuns logotyp. Länk till startsidan.

Här lever och arbetar vi i en attraktiv miljö med Mälarens vatten och naturen nära inpå oss.

org.mozilla.javascript.Undefined@0
org.mozilla.javascript.Undefined@0
org.mozilla.javascript.Undefined@0
Läs mer här
phone
Information
org.mozilla.javascript.Undefined@0
Pil ner

Kontakta Håbo

Lyssna på sidan Lyssna

Kontakta Håbo kommun

Kontaktuppgifter

Telefon: 0171-525 00

E-postadress: kommun@habo.se

Håbo kommunhus
Centrumleden 1
746 80 Bålsta

Kontaktuppgifter

Här hittar du kontaktuppgifter till fastighetsavdelningen på tekniska förvaltningen.

Fastighetschef

Karin Gustafsson
Tel: 0171-538 88
E-post: karin.gustafsson@habo.se

Fastighetsförvaltare

Veronica Niia
Tel: 0171-46 84 31
E-post: veronica.niia@habo.se

Fastighetsförvaltare

Margareta Olsson
Tel: 0171-537 01
E-post: margareta.olsson@habo.se

Fastighetsförvaltare

Arne Dahlström
Tel: 0171-46 84 20
E-post: arne.dahlstrom@habo.se

Fastighetsförvaltare

Jörgen Hellbom
Tel: 0171-46 43 60
E-post: jorgen.hellbom@habo.se

Byggprojektledare/ Förvaltare

Hannu Gybo
Tel: 0171-529 68
E-post: hannu.gybo@habo.se

Byggprojektledare

Alexander Hellberg
Tel: 0171-46 43 70
E-post: alexander.hellberg@habo.se

Fastighetsadministratör

Marie Quick
Tel: 0171-528 40
E-post: marie.quick@habo.se

Fastighetsadministratör

Elin Corell Andersson
Tel: 0171-528 59
E-post: elin.corell-andersson@habo.se

Drifttekniker

Robert Gjersvold
Tel: 0171-46 84 06
E-post: robert.gjersvold@habo.se


Sidansvarig: Sara Widströmer

2019-09-19

Kommun och politk

Klicka för support
Stäng supportfönster