Håbo kommuns logotyp. Länk till startsidan.
Close translate window Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Håbo website in other languages
Håbo kommuns logotyp. Länk till startsidan.

Här lever och arbetar vi i en attraktiv miljö med Mälarens vatten och naturen nära inpå oss.

org.mozilla.javascript.Undefined@0
org.mozilla.javascript.Undefined@0
org.mozilla.javascript.Undefined@0
Läs mer här
phone
Information
org.mozilla.javascript.Undefined@0
Pil ner

Kontakta Håbo

Lyssna på sidan Lyssna

Kontakta Håbo kommun

Kontaktuppgifter

Telefon: 0171-525 00

E-postadress: kommun@habo.se

Håbo kommunhus
Centrumleden 1
746 80 Bålsta

Kontaktpersoner

Avsnitt i Teknisk handbok

Ansvariga tjänstepersoner

Kontaktuppgifter

Avfallshantering

Maria Åhrström

maria.ahrstrom@habo.se


Annica Noberg

annica.noberg@habo.se

Belysning

Cecilia Nilsen

cecilia.nilsen@habo.se

Gata och trafik

Jan Lundberg

jan.lundberg@habo.se


Lars Åhlander

lars.ahlander@habo.se

Park och natur

Ingela Boman

ingela.boman@habo.se


Jan Lundberg

jan.lundberg@habo.se

Vatten och avlopp

Krister Nilsson

krister.nilsson@habo.se


Jimmie Steibert

jimmie.steibert@habo.se

Ritningsstandard

Lars Svensson

lars.svensson@habo.se

Samordnare

Susanne Öqvist

susanne.oqvist@habo.se

 

Sidansvarig: Tekniska förvaltningen

2020-09-21

Näringsliv och arbete

Klicka för support
Stäng supportfönster